Ankara Hayır Lokması, Mevlüt Lokması | Uygun Fiyat

Lokma Dağıtım ihtiyacınız için Ankara tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, Ankara için fiyat ve bilgi verelim. Ankara organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Ankara bölgesine özel paket programlarımızla Ankara da sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 503 0289

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi

Kültürel yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörünün adeta sembolü olan lokma, Osmanlı döneminden günümüze kadar önemini her zaman korumuştur ve nesiller boyunca bu önemde bir değişiklik olmamıştır. Yapımının kolay ve maliyetsiz olması bir yana isteğe bağlı tatlı veya tuzlu yenilebilen bu zahmetsiz yiyeceğin bir özelliği de her yaşın bu lezzeti sevmesidir.

Genelde lokma, şerbetli tatlılar arasında olsa da isteğe göre şerbet dökülmeden ‘pişi ‘olarak adlandırılan hamur kızartması şeklinde de tüketiliyor. Türk mutfağında birlikteliğin nişanı olarak gösterilen lokma ve pişiyi sizler de anlamlı günlerinizde yakınlarınıza ve çevrenize bu lezzetlerden ikram etmek isterseniz Ankara lokma ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kaliteli malzeme ve deneyimin vermiş olduğu avantajla hazırladığımız bu tatları sizlerin de beğeneceğinden eminiz.

Kaliteli ve Ucuz Lokma Dağıtımı

Hayır yapmak için ikramda bulunmak isteyen kişinin aklına ilk olarak lokma gelir. Kendine özgü tadıyla ve kalabalık ortamlarda birlikteliği sağlamakla lokma her zaman her kesimden insan için önemli olmuştur. Küçük porsiyonlar şeklinde sıcak ikram edilmesi, hafif bir tatlı olmasıyla her yaştan insanın severek atıştırdığı lokmalar, güzel bir hizmetin de neticesidir.

Pişi, lokma tatlısının şerbetsiz halidir. Lokma genellikle tatlı olarak sevilse de pişi olarak tadılması da çoğu kişinin tercihleri arasında. Özel günlerinizde hem tatlı hem de tuzlu ve aynı zamanda ekonomik ikramlıklar hazırlatmayı düşünüyorsanız pişi ve lokma tatlısı aradığınız kriterlere en uygun olan çeşitler.

Hayır - Mevlüt Lokması

İsterseniz evinizde veya belirlediğiniz bir mekânda hayır lokması veya mevlüt lokması döktürmeyi düşünüyorsanız Ankara lokma dağıtım ekibimiz sizlere hizmet için hazır bekliyor. Hijyen çalışmalarının yanında güler yüzlü hizmetleriyle de sizden biri olarak o gün en önemli yardımcınız oluyor. Ankara Hayır Lokma ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bize güvendiğinizde hayrınızın o gün istediğiniz gibi gerçekleşmesi çok kolay, yapmanız gereken sadece telefonla bize ulaşmanız, sonrası bizim işimiz.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma Dağıtım işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

Ankara Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Forum & Yorumlarınız :

Menekşe İnci
İyi günler sizlerden ricam olacaktı. Karşı apartmanda komşunun cenazesi var. Haftaya 7 mevlüdü yapılacak. Okumadan sonra pişi dağıtımı yapılırsa iyi olur diye düşündüm. Komşum yaşlı ve kimsesiz bunu düşünecek kimsesi olmaz. Eşine çok bağlıydı onun vefatının ardından bütün adetleri yapmak ister. Kibarlığından bizlerede birşey diyemez, isteyemez. Eğer siz haftaya perşembe vereceğim adrese 150-200 kişilik kadar pişi getireceğinize tamam derseniz komşuma haber vereceğim.
Lokma Dağıtım
İyi günler Menekşe hanım, istediğiniz gün ve saatte pişilerin adresinizde olması için telefonla iletişime geçmeniz gerekmektedir, kolay gelsin.
Zeynep İkiler
Merhaba ben evimde hayır lokması vermek istiyorum. Evde dua, yasin okunacak sonrasında lokma ikramıyla misafirlerin ağzını tatlandırmayı niyet ettim. 300 kişilik hem tatlı hem de biraz tuzlusundan olsun. Güvenilir bir yerden olması için uğraştım. Bu siteden yaptırmaya karar verdim. Fiyat konusunda yardımcı olacak mısınız? Lezzetinizden, verdiğimiz vakitte adresimizde olmanızdan memnun kalırsam tekrar hayır lokması düşünürüm ve hemen buradan sizlerle iletişime geçip yaptırırım. İnşallah anlaşabiliriz her konuda.
Lokma Dağıtım
Merhaba Zeynep hanım, fiyatlarımız uygundur ve ekip arkadaşlarımız işlerinin uzmanıdır. Lezzetli lokmalar için lütfen sitemizdeki irtibat numarasından bizlere ulaşın, iyi günler.

4 + 9 =

Ödüllerimiz ve Referanslar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Hizmetlerimiz